Wybierz kategorię
Mapa witryny Pomoc
print article

Rozwiązanie Twojej umowy 1&1

1&1 kończy oferowanie produktów i świadczenie usług na polskim rynku

W 2015 roku udało nam się pozyskać silnego partnera hostingowego na polskim rynku, firmę home.pl. Nawiązanie współpracy z ekspertem w dziedzinie usług hostingowych bezpośrednio przyczyniło się do naszej decyzji o zakończeniu oferowania produktów i świadczenia usług na polskim rynku pod marką 1&1.

Szanowni Klienci,
niestety, jesteśmy zmuszeni poinformować, że zarząd firmy 1&1 zdecydował o zakończeniu świadczenia usług 1&1 na polskim rynku z końcem 2018 roku. Od dnia 29.05.2017 zakup nowych produktów nie jest już możliwy.

Prosimy zwrócić uwagę, że nasi stali Klienci mogą korzystać ze swojego produktu do końca okresu umownego jak dotychczas. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w akapicie dotyczącym stałych Klientów.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom za okazane nam zaufanie i 6 lat współpracy. Dziękujemy, że byli Państwo z nami.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta 1&1 pod numerem telefonu (22) 460 55 67, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Opłata jak za połączenie lokalne.

Ważne informacje dla stałych Klientów:
  • do końca umowy możesz korzystać ze swojego produktu jak dotychczas;
  • po upływie okresu umownego produkt nie będzie już dla Ciebie dostępny!
  • na 4 tygodnie przed upływem okresu umownego otrzymasz od nas dodatkowe powiadomienie.
Zacznij działać już teraz!

Najpóźniej do dnia końca umowy zabezpiecz wszystkie swoje dane, treści stron internetowych, domeny oraz zawartość skrzynek e-mail, a następnie przenieś je do innego usługodawcy.

Zwróć uwagę, że przeniesienie do innego oferenta usług hostingowych, przykładowo do naszego partnera home.pl, powinno również odbyć się najpóźniej do dnia końca Twojej umowy.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w kategorii Rozwiązanie Twojej umowy 1&1.